ŘeckoKrétaZlevněná last minute dovolená na Krétě: 7 dní all inclusive za 17690...

Zlevněná last minute dovolená na Krétě: 7 dní all inclusive za 17690 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý tip na levnou dovolenou v Řecku na ostrově Kréta, kterou právě teď pořídíte za poloviční cenu! Vydejte se na tento krásný ostrov a užijte si 7 dní relaxace a zábavy v prázdninovém termínu od 7.7.2023 do 13.7.2023. S ubytováním ve 3* hotelu Eri Village – Sun Bay a programem all inclusive si můžete užít dovolenou bez starostí za pouhých 17690 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V červenci panuje na Krétě příjemné letní počasí. Průměrná denní teplota dosahuje 30 °C a v noci se snižuje na příjemných 20 °C. Dešťové srážky jsou v tomto období minimální, takže se nemusíte obávat nepříjemných překvapení.

Kréta je perfektní destinace pro dovolenou plnou dobrodružství a relaxace. Můžete se vydat na prohlídku historických památek jako je Knossos, které jsou svědectvím bohaté minulosti ostrova. Pro milovníky přírody a krásných výhledů doporučujeme výlet do soutěsky Samariá, jedné z nejdelších a nejmalebnějších soutěsek v Evropě. Pro ty, kteří se chtějí odreagovat a užít si noční život, je tu město Chersonissos s bohatou nabídkou barů, klubů a restaurací.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

7.7.2023 – 13.7.2023

17690 Kč
obrazek 178

3* Ubytování:
Eri Village – Sun Bay – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Eri Village – Sun Bay
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 7 dní v termínu 7.7.2023 – 13.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Eri Village – Sun Bay a programem all inclusive za 17690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz