BulharskoSlunečné pobřeží4* last minute dovolená v Bulharsku: Slunečné Pobřeží s all inclusive za...

4* last minute dovolená v Bulharsku: Slunečné Pobřeží s all inclusive za 12980 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Bulharsko je oblíbenou letní destinací a nabízí mnoho možností pro zábavu, relaxaci a poznávání. Pokud plánujete last minute dovolenou, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se v termínu 20.7.2023 – 27.7.2023 na Slunečné Pobřeží a užijte si 8 dní plných radovánek a pohody.

Nabídka zahrnuje kompletní služby pořádající cestovní kanceláře včetně ubytování ve 4* hotelu Cooee Mpm Kalina Garden s programem all inclusive a letecké dopravy z Prahy za atraktivní cenu 12980 Kč. Hotel vás potěší širokou škálou zábavních možností včetně taneční show, karaoke a animačního programu. Můžete si vychutnat i osvěžující koupel v hotelovém bazénu. Překrásná písčitá pláž je od hotelu vzdálena pouhých 200 metrů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Slunečné Pobřeží je významné turistické středisko s množstvím atrakcí a zajímavostí. Můžete se projít po malebném pobřeží, navštívit historické památky a ochutnat místní speciality. Oblast je známá svým teplým klimatem a krásnými plážemi. Během pobytu se také můžete vydat na výlety k nedalekým památkám nebo navštívit některou z přírodních rezervací. Bulharsko je skvělou volbou pro dovolenou, která vám poskytne skvělé zážitky a nezapomenutelné vzpomínky.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

20.7.2023 – 27.7.2023

12980 Kč

Last minute dovolená COOEE MPM Kalina Garden, Bulharsko, Slunečné Pobřeží

4* Ubytování:
Cooee Mpm Kalina Garden – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Cooee Mpm Kalina Garden
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 20.7.2023 – 27.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Cooee Mpm Kalina Garden a programem all inclusive za 12980 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz