Řecko8 dní na řeckém ostrově Kos s all inclusive za pouhých 10790...

8 dní na řeckém ostrově Kos s all inclusive za pouhých 10790 Kč! Letecky z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v nadcházejících dnech na nezapomenutelnou dovolenou na řecký ostrov Kos, který je součástí souostroví Dodekany ve východním Egejském moři. Tato týdenní last minute nabídka s termínem konání 19. – 26.5.2024 zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Eurovillage Achilleas a stravování formou all inclusive. Cena zájezdu činí pouhých 10790 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy. Nezapomeňte, že tak výhodnou nabídku se vyplatí rezervovat co nejdříve!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Řecký ostrov Kos je bohatý na historické památky a krásné pláže. Při jeho návštěvě nezapomeňte zavítat do Asklépionu, starověkého léčebného centra, které je spojeno s Hippokratem, otcem moderní medicíny. Pro milovníky historie je tu starověký amfiteátr Odeon a středověký hrad Neratzia. Pokud toužíte po relaxaci na pláži, určitě zavítejte na pláž Tigaki s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Aktivnější turisté mohou využít cyklostezky, které jsou na Kosu velmi populární, nebo se vydat lodí na sousední ostrovy, jako je Nisyros nebo Kalymnos. Večer pak můžete zakončit v některé z místních tavern, kde ochutnáte tradiční řecké speciality a víno. Kos nabízí ideální kombinaci odpočinku, zábavy a poznávání.

Levná dovolená v hotelu Eurovillage Achilleas - Řecko, Kos, Mastichari

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 8 dní v termínu 19.5.2024 – 26.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Eurovillage Achilleas a programem all inclusive za 10790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz