MarokoAgadir: Skvělá dovolená u moře s polopenzí za 9990 Kč!

Agadir: Skvělá dovolená u moře s polopenzí za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete dovolenou u moře, máme pro vás skvělý tip. Oblíbené letovisko Agadir na západním pobřeží Maroka nabízí ideální podmínky pro relaxaci na pláži a prozkoumávání okolních atrakcí. A co je nejlepší, to všechno si můžete užít v termínu od 3.6.2023 do 10.6.2023 za fantastickou cenu 9990 Kč!

Agadir se nachází pouhých 25 kilometrů od letiště. Vzdálenost centra města od ubytování ve 3* hotelu Omega je přibližně 4 kilometry. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny pak najdete cca 1 kilometr od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Největším lákadlem Agadiru je jeho široká písčitá pláž, která je vzdálená pouze 800 metrů a cesta k ní vede přes místní komunikaci. Zde se můžete projít po pěší promenádě a vychutnat si nádherný výhled na pobřeží. Pláž je známá také svým pozvolným vstupem do moře, což ocení především rodiny s dětmi nebo jedinci, kteří preferují klidné koupání.

Agadir je tedy dokonalou volbou pro ty, kteří hledají dovolenou u moře plnou slunce, pohody a zajímavých zážitků. A díky nabídce leteckému spojení z Prahy a skvělému ubytování ve 3* hotelu Omega za 9990 Kč je tato možnost více než lákavá. Neotálejte a zarezervujte si tuto dovolenou ještě dnes!

dovolená Maroko
od Invia.cz

Levná dovolená Maroko, Agadir

letecky na 8 dní s polopenzí

3.6.2023 – 10.6.2023

9990 Kč

obrazek 145

3* Ubytování:
Hotel Omega

další termíny
Hotel Omega

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Maroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Maroko, Agadir, Hotel Omega — | další nabídky od Dovolena.cz