PortugalskoAzorské ostrovyAzorské ostrovy od 3.11. do 10.11.2023 s ubytováním ve 4* hotelu včetně...

Azorské ostrovy od 3.11. do 10.11.2023 s ubytováním ve 4* hotelu včetně snídaně za 11990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Azorské ostrovy lákají na levnou týdenní dovolenou v termínu od 3. listopadu 2023 do 10. listopadu 2023. Tato nabídka zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Azoris Royal Garden včetně snídaně za cenu 11990 Kč. Letecká doprava je zajištěna z Prahy. Hotel se nachází na okraji hlavního města Ponta Delgada a od jeho centra je vzdálen přibližně 500 metrů. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Azorské ostrovy jsou známé svou přírodní krásou a bohatými možnostmi pro aktivní odpočinek. Turisté zde mohou navštívit krásné přírodní rezervace, sopky, termální prameny a vyhlídkové body s dechberoucím výhledem na okolní krajinu. V Ponta Delgadě najdete mnoho muzeí, restaurací a trhů, kde můžete ochutnat místní kuchyni a poznat zdejší kulturu. Za návštěvu stojí i město Angra do Heroísmo, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, či nádherné jezero Lagoa das Sete Cidades. Azory nabízejí nezapomenutelný zážitek pro milovníky přírody a historie, proto neváhejte a rezervujte si svojí dovolenou na Azorských ostrovech ještě dnes.

dovolená Portugalsko
od Invia.cz

Levná dovolená Portugalsko, Azorské ostrovy

letecky na 8 dní

3.11.2023 – 10.11.2023

11990 Kč

Levná dovolená v hotelu Azoris Royal Garden - Portugalsko, Azorské ostrovy

4* Ubytování:
Azoris Royal Garden – ukázat na mapě

další termíny
Azoris Royal Garden

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Portugalsko, Azorské ostrovy na 8 dní za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Portugalsko, Azorské ostrovy, Azoris Royal Garden — | další nabídky od Dovolena.cz