BulharskoČervnová last minute dovolená na Zlatých Píscích: 8 dní ve 4* hotelu...

Červnová last minute dovolená na Zlatých Píscích: 8 dní ve 4* hotelu Slavey s all inclusive za 8290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte ideální dovolenou na červen, pak pro vás máme skvělou nabídku. Vydejte se na last minute pobyt do krásného bulharského letoviska Zlaté Písky, a to v termínu od 6. června 2023 do 13. června 2023. Za neuvěřitelnou cenu 8290 Kč si můžete užít 8 dní moře a zábavy. Vaše ubytování bude zajištěno v luxusním 4* hotelu Slavey, který je známý svou kvalitou a pohostinností.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Slavey je krásně upravený a nachází se jen kousek od pláže. Stačí jen přejít plážovou promenádou, která je vzdálená pouhých 350 metrů, a užijete si sluneční paprsky na jemném písku a osvěžující koupání v čistém moři. Po návratu z pláže se můžete těšit na relaxaci u jednoho ze tří bazénů, které hotel Slavey nabízí. Ať už se rozhodnete pro osvěžující plavání, opalování na lehátku nebo relaxaci ve vířivce, máte zajištěno maximální pohodlí.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

6.6.2023 – 13.6.2023

8290 Kč

obrazek 116

4* Ubytování:
Slavey – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Slavey
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Slavey a programem all inclusive za 8290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz