SeychelyDovolená na Seychelách: Kompletní průvodce pro zimní cestování

Dovolená na Seychelách: Kompletní průvodce pro zimní cestování

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte únik z chladného zimního počasí, Seychely jsou ideální volbou. V následujícím článku vám poskytneme kompletní průvodce pro zimní cestování na Seychely.

Klima a počasí

Na Seychelách je počasí po celý rok teplé a vlhké s průměrnými teplotami kolem 26 – 30°C. Období od prosince do března je zde sice obdobím dešťů, to však neznamená, že je to špatný čas k návštěvě tohoto souostroví. Deště bývají krátké a intenzivní a často přicházejí v noci, takže přes den máte šanci si užít dostatek slunečního svitu.

Doprava

Na hlavních ostrovech, jako je Mahé a Praslin, najdete spolehlivé taxi služby a řadu autobusových linek. Pro cestování mezi ostrovy je k dispozici mnoho lodních a leteckých spojení. Pokud chcete mít větší svobodu při objevování ostrovů, bude pro vás vhodný pronájem auta.

Levné zájezdy na Seychely hledejte ZDE

Co dělat a vidět

Seychely jsou proslulé svými nádhernými plážemi. Určitě si nenechte ujít návštěvu takových míst, jako nejfotografovanější pláž světa Anse Source d’Argent na ostrově La Digue nebo zátoka Beau Vallon na severozápadním pobřeží ostrova Mahé. Dalšími skvělými aktivitami, kterým se na Seychelách můžete věnovat, je šnorchlování, potápění, výlety lodí či rybaření.

Pokud jste milovníky přírody, pak návštěva přírodní rezervace Vallée de Mai na Praslinu s unikátními coco de mer palmamy pro vás bude nezbytností. Nezapomeňte také navštívit některou z národních rezervací, jako je například Národní park Morne Seychellois, kde jsou k vidění exotické rostliny a zvířata.

Ubytování a stravování

Na Seychelách naleznete širokou škálu ubytování, od luxusních resortů po cenově dostupné penziony. Co se týče stravování, místní kuchyně je bohatá na ryby a mořské plody, ale najdete zde i řadu mezinárodních restaurací.

Seychely jsou skvělou zimní destinací pro každého kdo hledá teplé a tropické klima. Ať už jste milovníkem pláží, dobrodruhem vyhledávajícím outdoorové aktivity, nebo jen toužíte po klidu a relaxaci, Seychely vám nabídnou vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou.


— Thajsko — | nabídky zájezdů od Invia.cz