TureckoDovolená od 4959 Kč! Ubytujte se v hotelu Alanya Beach a užijte...

Dovolená od 4959 Kč! Ubytujte se v hotelu Alanya Beach a užijte si týden dovolené v Turecku

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte slunečné a cenově dostupné místo pro vaší dovolenou, Turecko je skvělou volbou. Nabízí spoustu krásných letovisek, mezi něž patří i Alanya, která se nachází 130 km od mezinárodního letiště Antalya. Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou v Alanyi, můžete se ubytovat ve 3* hotelu Alanya Beach, který nabízí klimatizované pokoje s balkonem, televizí, minibarem a vlastní koupelnou se sociálním zařízením. Hotel se nachází jen 50 metrů od písčité pláže, která je dostupná přes místní komunikaci. U bazénu jsou lehátka zdarma, na pláži za poplatek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V hotelu najdete recepci, hlavní restauraci, a’la carte restauraci, bar, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, tenisový kurt, vodní sporty, internetový koutek a wifi internetové připojení. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu a nachází se jen 700 metrů od centra města Alanya. Za atrakcemi mimo hotel můžete tedy vyrazit kdykoliv.

Cena za 8 dní v termínu od 28.3.2023 do 4.4.2023 vychází na 4959 Kč a zahrnuje letenky z Prahy a ubytování v Hotelu Alanya Beach.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Levná dovolená Turecko, Alanya

letecky na 8 dní

28.3.2023 – 4.4.2023

4959 Kč

obrazek 24

3* Ubytování:
Hotel Alanya Beach
hodnocení 3,9 z 5 – výborné

další termíny
Hotel Alanya Beach

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Turecko, Alanya na 8 dní za 4959 Kč)]) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Turecko, Alanya, Hotel Alanya Beach — | další nabídky od Dovolena.cz