EgyptDva týdny prázdnin v Egyptě s all inclusive za 16990 Kč -...

Dva týdny prázdnin v Egyptě s all inclusive za 16990 Kč – v červenci letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou prázdninovou dovolenou v Egyptě, kde můžete v termínu od 12. do 26. července 2024 prožít 15 dní v turisty oblíbeném letovisku Hurghada. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Dexon Roma a hosté se mohou těšit na program all inclusive. Cena zájezdu činí 16990 Kč a zahrnuje leteckou dopravu z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je proslulá nádhernými korálovými útesy a bohatým podmořským životem a je tak doslova rájem pro potápěče a milovníky šnorchlování. Kromě těchto aktivit si návštěvníci mohou užít i výlety do okolní pouště nebo jednodenní plavby k nedalekým ostrovům, jako je například ostrov Giftun, kde je k vidění nedotčená příroda a krásné pláže. Těm, kdo preferují kulturní a historické zážitky, nabízí Hurghada možnost výletů do Luxoru, kde se nacházejí úchvatné památky starověkého Egypta, jako jsou Chrám v Karnaku nebo Údolí králů. S tak širokým spektrem aktivit a atrakcí je Hurghada ideálním místem pro dovolenou, ať už hledáte odpočinek na pláži, adrenalinové sporty, nebo poznávání historie a kultury.

Levná dovolená v hotelu Dexon Roma - Egypt, Hurghada

Tato nabídka (first minute dovolená Egypt, Hurghada na 15 dní v termínu 12.7.2024 – 26.7.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Dexon Roma a programem all inclusive za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— first minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz