EgyptFirst minute dovolená v Egyptě: 15 dní ve 3* hotelu s all...

First minute dovolená v Egyptě: 15 dní ve 3* hotelu s all inclusive za 16790 Kč. Pláž, noční život, tobogany! 🌴🏊‍♂️🍹

Levná dovolená vyhledávač

Hurghada v Egyptě je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou u Rudého moře a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých možností. Pokud hledáte first minute dovolenou plnou zážitků, tak Hurghada je skvělou volbou. Na termín 7.8.2023 – 21.8.2023 je k dispozici 15denní letecký zájezd s ubytováním ve 3* hotelu Dexon Roma a programem all inclusive za atraktivní cenu 16790 Kč. Navíc, odlet jez Brna, což je pohodlná volba především pro turisty z Moravy.

Proč právě do Hurghady? Tato lokalita nabízí širokou škálu atrakcí. Noční život je na dosah ruky – s mnoha bary, kluby a restauracemi, kde můžete zakončit den tančením a zábavou. Skvělá lokalita v centru Hurghady vám umožní snadný přístup k restauracím a barům v blízkosti hotelu. Navíc, město El Gouna, známé jako „Venice of the Red Sea“, je vzdálené jen cca 25 km, což je skvělý výlet pro objevování okolního regionu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pláže v Hurghadě jsou dalším lákadlem. Ubytování v hotelu Dexon Roma vám poskytne přístup k soukromé písčité pláži vzdálené jen cca 300 metrů od hotelu. Pláže zde mají pozvolný vstup do moře, což je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří se chtějí jen osvěžit. Kromě toho, na pláži najdete také bar, sprchy a WC. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Pokud toužíte po dovolené plné zábavy, skvělé lokalitě a krásných plážích, pak je Hurghada v Egyptě tím pravým místem pro váš first minute výlet. S ubytováním ve 3* hotelu Dexon Roma s programem all inclusive a leteckým spojením z Brna, si můžete užít bezstarostnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků u Rudého moře. Navíc, s blízkostí restaurací, barů a skvělých pláží, budete mít vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

first minute

letecky z Brna na 15 dní s all inclusive

7.8.2023 – 21.8.2023

16790 Kč

obrazek 13

3* Ubytování:
Dexon Roma
hodnocení 2.3 z 5

Dexon Roma
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
first minute
pobytový

Tato nabídka (first minute dovolená Egypt, Hurghada na 15 dní v termínu 7.8.2023 – 21.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Dexon Roma a programem all inclusive za 16790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— first minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz