Kanárské ostrovyFuerteventuraFuerteventura: Last minute dovolená v hotelu Castillo Beach Bungalows s all inclusive...

Fuerteventura: Last minute dovolená v hotelu Castillo Beach Bungalows s all inclusive programem za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Fuerteventura na Kanárských ostrovech je ideálním místem pro dovolenou plnou slunce a relaxace. Pokud si chcete užít skvělou dovolenou, nemusíte hledat dál. Termín 10.5.2023 – 17.5.2023 nabízí 8 dní plných zábavy a odpočinku v hotelu Castillo Beach Bungalows s programem all inclusive za skvělou cenu 10990 Kč. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Komplex Castillo Beach se nachází v Caleta de Fuste, cca 1,5 km od přístavu Playa del Castillo a centra Caleta de Fuste s obchody, bary a restauracemi. Nejbližší supermarket je vzdálený pouhých 100 metrů, autobusová zastávka se pak nachází cca 900 metrů od hotelu. Pro golfové nadšence jsou v okolí k dispozici 2 golfová hřiště.

Pláž Playa del Castillo je veřejná, písčitá a mírně se svažující. Nachází se cca 1,5 km od hotelu a vede k ní mírně se svažující chodník. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

V rámci komplexu najdete několik bazénů a brouzdaliště pro děti. Lehátka u bazénů jsou zdarma. Přízemní domečky v kanárském stylu nabízejí oddělenou depandenci s recepcí otevřenou 24 hodin denně. V restauraci se podává jídlo v rámci all inclusive programu a veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě.

Je však třeba poznamenat, že komplex je situován na víceúrovňovém terénu, což může být nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu. Ostatním návštěvníkům však Fuerteventura nabízí skvělou příležitost k objevování překrásné přírody a pláží.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura

letecky na 8 dní s all inclusive

10.5.2023 – 17.5.2023

10990 Kč

obrazek 47

Ubytování:
Castillo Beach Bungalows
hodnocení 4,4 z 5 – skvělé

další termíny
Castillo Beach Bungalows

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní s all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Španělsko, Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Caleta de Fuste, Castillo Beach Bungalows — | další nabídky od Dovolena.cz