TureckoLevná dovolená v Turecku: Hotel Arsi Paradise Beach v Alanyi - 8...

Levná dovolená v Turecku: Hotel Arsi Paradise Beach v Alanyi – 8 dní all inclusive za 7920 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Plánujete levnou dovolenou plnou slunce, pláží a relaxace? Pak je Turecko ideální destinací pro vás! Jedno z nejoblíbenějších letovisek v Turecku, Alanya, nabízí nejen krásné písečné pláže, ale také bohaté kulturní a historické dědictví. A když k tomu přidáme ubytování ve skvělém 4* hotelu Arsi Paradise Beach za velmi příznivou cenu, máte zaručeně skvělou dovolenou přímo na dosah.

Termínem dovolené je 2.6.2023 – 9.6.2023, tedy 8 dní plných radovánek. V ceně 7920 Kč je zajištěna letecká doprava z Prahy včetně ubytování ve 4* hotelu Arsi Paradise Beach s programem all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Arsi Paradise Beach je moderní zařízení s pohodlnými a prostornými pokoji. Ubytování zahrnuje balkon, klimatizaci, TV/SAT, telefon, prázdný minibar a vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Hotel nabízí také širokou škálu služeb, jako je 24-hodinová recepce, hlavní restaurace, bar, venkovní bazén s dětským bazénem a skluzavkou, spa centrum s možností masáží, sauny a tureckých lázní, prádelna, služby lékaře a Wi-Fi připojení na internet.

Hotel se nachází 4,5 km od centra města Alanya a 130 km od mezinárodního letiště Antalya. Písečná pláž je vzdálená pouhých 50 metrů a je snadno dostupná podchodem. U bazénu jsou zdarma k dispozici lehátka a slunečníky. Na pláži je možné si je zapůjčit za poplatek.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Levná dovolená Turecko, Alanya

letecky na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

7920 Kč

obrazek 45

4* Ubytování:
Arsi Paradise Beach

další termíny
Arsi Paradise Beach

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Turecko, Alanya na 8 dní s all inclusive za 7920 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Turecko, Alanya, Arsi Paradise Beach — | další nabídky od Dovolena.cz