Kapverdské ostrovyKapverdské ostrovy se slevou 59%! Pobyt na Salu v hotelu Murdeira Village...

Kapverdské ostrovy se slevou 59%! Pobyt na Salu v hotelu Murdeira Village Resort s polopenzí za 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Váháte, kam si zajet v květnu na dovolenou? Možná by vás mohla zaujmout last minute nabídka na Kapverdské ostrovy s termínem 4.5.2023 – 11.5.2023. Cestovní kancelář Blue Style nabízí pobyt na 8 dní v hotelu Murdeira Village Resort na kapverdském ostrově Sal za velmi výhodnou cenu 15990 Kč včetně letecké dopravy z Prahy a polopenze. Navíc cena zájezdu zahrnuje úžasnou slevu 59%.

Hotel Murdeira Village Resort se nachází na velmi klidném místě, ideálním pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Pokud vám však bude chybět městský ruch, můžete využít bezplatnou kyvadlovou dopravu do města Santa Maria, které je vzdáleno asi 9 km. K dispozici je také minibus, který vás doveze do městečka Espargos.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Přímo u hotelu se nachází písčitá pláž, na které si můžete užívat sluníčka a koupání. Vstup do moře je pozvolný, ale místy kamenitý, proto se doporučuje vhodná obuv do vody. Pokud vám to bude stále málo, můžete využít hotelový minibus zdarma a jet do Santa Marie, kde se nachází vyhlášená pláž.

Tato nabídka levné dovolené na Kapverdských ostrovech je velmi zajímavá, proto si ji nenechte ujít! Kapverdské ostrovy jsou krásným a exotickým místem, které stojí za návštěvu. Navíc pobyt v hotelu Murdeira Village Resort vám nabídne rodinnou atmosféru a klidné místo pro odpočinek.

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

4.5.2023 – 11.5.2023

15990 Kč

obrazek 54

3* Ubytování:
Murdeira Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Murdeira Village Resort
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 4.5.2023 – 11.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Murdeira Village Resort a stavováním formou polopenze za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz