KeňaKeňa, Watamu na 9 dní s all inclusive za 22990 Kč -...

Keňa, Watamu na 9 dní s all inclusive za 22990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás jedinečnou příležitost strávit 9 dní (28.2.2024 – 7.3.2024) v exotickém koutě Afriky, v Keni, konkrétně v malebné oblasti Watamu. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Ahg Lion Beach Resort & Spa, který je známý svou vysokou úrovní služeb a krásným prostředím. S all inclusive programem si pak naplno užijete všechny gastronomické pochoutky a neomezený přístup k nápojům, aniž byste museli řešit další výdaje. Letecká doprava je zajištěna z Prahy. Tento zájezd je nyní dostupný za mimořádně výhodnou cenu 22990 Kč, která obsahuje slevu 39% oproti původní ceně. Pořadatelem je renomovaná cestovní kancelář Čedok, což je záruka kvality a spolehlivosti.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Watamu leží na pobřeží Indického oceánu a představuje opravdový klenot pro milovníky přírody, potápění a safari. Tato oblast je domovem nádherného národního parku a rezervace Watamu Marine Park, který je ideálním místem pro šnorchlování a potápění mezi barevnými korálovými útesy plnými exotického mořského života. Watamu láká také na procházky po bílých písečných plážích nebo k návštěvě největšího pobřežního lesa ve východní Africe, kde můžete spatřit vzácné druhy ptáků, motýlů a dokonce i slonů. Milovníkům historie doporučujeme návštěvu Gede Ruins, tajemných zřícenin města ze 12. století, které připomínají bohatou kulturní historii regionu. Ať už hledáte odpočinek na pláži, adrenalinové sporty nebo kulturní zážitky, Watamu nabízí nezapomenutelnou dovolenou pro každého.

AHG Lion Beach Resort & Spa - Keňa, Watamu

Tato nabídka (last minute dovolená Keňa, Watamu na 9 dní v termínu 28.2.2024 – 7.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Ahg Lion Beach Resort & Spa a programem all inclusive za 22990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Keňa

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Keni
» Důležité kontakty v Keni
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Keni
» Fauna v Keni
» Flora v Keni
» Doprava v Keni
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Keni
» Keňa – last minute
» Keňa – first minute
» Hodnocení hotelů v Keni

— last minute dovolená Keňa, Watamu — | další nabídky od Invia.cz