ŘeckoKorfuKorfu: 8 dní v hotelu Maria Beach, polopenze, letecky z Prahy, 11490...

Korfu: 8 dní v hotelu Maria Beach, polopenze, letecky z Prahy, 11490 Kč! 🏖️🇬🇷

Levná dovolená vyhledávač

Korfu, nádherný ostrov Řecka, je ideální destinací pro každého, kdo touží po relaxaci a poznávání bohaté historie a kultury této malebné oblasti. Pokud plánujete svoji letní dovolenou na termín od 25. července do 1. srpna 2023, máme pro vás skvělou nabídku – letecký zájezd z Prahy na Korfu s ubytováním v hotelu Maria Beach a stravováním formou polopenze.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V rámci tohoto zájezdu si můžete užít bohatý program. Hotel Maria Beach vás okouzlí písčitou pláží, která se nachází přímo v jeho blízkosti. Pro milovníky historie a malebných památek je zde bohatá nabídka – můžete navštívit Achilleion, bývalý letní palác rakouské císařovny Sisi, nebo prozkoumat starobylé město Korfu s úzkými uličkami a tradičními tavernami. Samozřejmě si nezapomeňte vychutnat i místní kuchyni, která nabízí lahodné pokrmy z čerstvých mořských plodů a dalších místních surovin.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Korfu

letecky na 8 dní s polopenzí

25.7.2023 – 1.8.2023

11490 Kč

Hotel Maria Beach, Sidari, Korfu

Ubytování:
Hotel Maria Beach

další termíny
Hotel Maria Beach

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Korfu na 8 dní s polopenzí za 11490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Korfu, Hotel Maria Beach — | další nabídky od Dovolena.cz