ŘeckoKrétaKréta: Last minute dovolená za 12890 Kč! Navštivte největší řecký ostrov!

Kréta: Last minute dovolená za 12890 Kč! Navštivte největší řecký ostrov!

Levná dovolená vyhledávač

Na přelomu srpna a září můžete vyrazit na last minute dovolenou na Řecký ostrov Kréta. Termín zájezdu je od 30.8.2023 do 6.9.2023 a zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Triton s programem all inclusive, to vše za atraktivní cenu 12890 Kč. Odlet je z Ostravy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kréta je největší a nejjižnější řecký ostrov, který láká turisty svojí krásou a příjemnou atmosférou. Oblast nabízí nádherné pláže s azurově modrým mořem, ideální k osvěžujícím koupelím a odpočinku na prosluněných plážích. Kromě nich tu najdete také mnoho historických památek, jako je například Knossos, největší minojský palác na ostrově. Pro milovníky přírody a krásných scenérií je tu soutěska Samaria, jedna z nejdelších soutěsek v Evropě, která vás ohromí svou divokou krásou. Navštivte také město Chania s jeho malebným přístavem, úzkými uličkami a starobylou atmosférou. Pro ty, kteří chtějí zažít živou atmosféru a zábavu, je tu město Malia s množstvím barů a klubů.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Ostravy na 8 dní s all inclusive

30.8.2023 – 6.9.2023

12890 Kč

Levná dovolená v hotelu Triton - Řecko, Kréta, Malia

3* Ubytování:
Triton – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Triton
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Triton a programem all inclusive za 12890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz