ŘeckoRhodosTýdenní last minute dovolená na Rhodosu ve 3* hotelu s all inclusive...

Týdenní last minute dovolená na Rhodosu ve 3* hotelu s all inclusive jen za 11390 Kč! Sleva 54%

Levná dovolená vyhledávač

Právě teď můžete u cestovní agentury Invia.cz zakoupit se slevou 54% levný zájezd do Řecka na ostrov Rhodos. Zažijte nezapomenutelnou last minute dovolenou na tomto krásném místě, které láká každoročně tisíce turistů. Termín 25.8.2023 – 31.8.2023 slibuje skvělý týden plný zábavy a odpočinku s ubytováním ve 3* hotelu Argiro Village a programem all inclusive, to vše za lákavých 11390 Kč. Odlet je z Ostravy. A co všechno na vás na Rhodu čeká?

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Rhodos je jednou z nejoblíbenějších řeckých destinací. Díky své bohaté historii, úchvatné krajině a nekonečným plážím láká návštěvníky po celém světě. Můžete se vydat na prohlídku středověkého města Rhodos a prozkoumat jeho krásné památky, jako je Městský hrad a palác Velkého Mistra. Pro ty, kdo hledají odpočinek a klid, je tu mnoho malebných pláží a zátok. Milovníci gastronomie pak ocení tradiční řecké taverny s lahodnými specialitami. Rhodos nabízí i skvělé možnosti nakupování, takže si můžete pořídit typicky řecké suvenýry nebo si dopřát nějaké to oblečení. Hotel Argiro Village se nachází v klidné části ostrova a je tak ideální volbou pro rodinnou dovolenou. Rhodos vám poskytne vše, co si můžete na dovolené přát – historii, krásnou přírodu, vynikající jídlo a příjemnou atmosféru. Rozhodně to bude dovolená, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Ostravy na 7 dní s all inclusive

25.8.2023 – 31.8.2023

11390 Kč

Levná dovolená v hotelu Argiro Village - Řecko, Rhodos, Afandou

3* Ubytování:
Argiro Village – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Argiro Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 7 dní v termínu 25.8.2023 – 31.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Argiro Village a programem all inclusive za 11390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz