TuniskoDjerbaLast minute Djerba: 8 dní s all inclusive letecky z Prahy jen...

Last minute Djerba: 8 dní s all inclusive letecky z Prahy jen za 8390 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za poloviční cenu 8390 Kč (sleva 50%) pořídíte právě teď levný last minute zájezd do Tuniska, kde můžete v termínu 13. – 20.4.2024 strávit týden dovolené na ostrově Djerba. Pobyt organizuje cestovní kancelář Blue Style a součástí je ubytování ve 4* hotelu Marine & Spa Resort s programem all inclusive a letecká doprava z Prahy. Tento atraktivní balíček nabízí ideální kombinaci relaxace a objevování krás tohoto severoafrického ostrova proslulého nádhernými plážemi, bohatou historií a kulturním dědictvím.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Djerba je rájem pro milovníky historie, kultury a plážového odpočinku. Při její návštěvě byste neměli vynechat hlavní ostrovní město Houmt Souk s proslulými tradičními trhy známými jako souky, kde nakoupíte místní řemeslné výrobky, šperky a exotické koření. Rozhodně doporučujeme návštěvu synagogy El Ghriba, jedné z nejstarších a nejvíce uctívaných židovských svatyní v Severní Africe. Pro milovníky přírody je tu Krokodýlí farma, kde je možné z bezpečné vzdálenosti pozorovat stovky krokodýlů. Nevynechejte ani možnost projížďky na koni nebo na velbloudu po idylických plážích, poznávání místní kultury a tradiční tuniské kuchyně. Djerba nabízí také řadu vodních sportů jako je potápění, windsurfing nebo jízda na kajaku. S programem all inclusive ve 4* hotelu Marine & Spa Resort se tak můžete těšit na nezapomenutelný týden plný odpočinku a zábavy.

Levná dovolená v hotelu Marine & Spa Resort - Tunisko, Djerba, Djerba Midoun

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Djerba na 8 dní v termínu 13.4.2024 – 20.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Marine & Spa Resort a programem all inclusive za 8390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Djerba — | další nabídky od Invia.cz