TuniskoLast minute do Monastiru, Tunisko! 7 dní all inclusive ve 4* hotelu...

Last minute do Monastiru, Tunisko! 7 dní all inclusive ve 4* hotelu u Středozemního moře za 13690 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte si koncem srpna na levnou ultra all inclusive dovolenou do tuniského Monastiru! Pokud toužíte po relaxaci na nádherných plážích Středozemního moře, poznávání bohaté historie a kultury a chcete si užít týden bez starostí, můžeme vám doporučit last minute dovolenou v Tunisku, konkrétně v překrásném městě Monastir. Termín týdenního zájezdu je od 13. do 19. srpna 2023 a právě teď ho pořídíte za skvělou cenu 13690 Kč včetně leteckého spojení z Prahy a ubytování ve 4* hotelu Monarque Club Rivage s programem ultra all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Monastir se nachází na východním pobřeží Tuniska. Okouzlí vás svou bohatou historií a architekturou. Můžete navštívit starobylou pevnost Ribat, která kdysi sloužila jako obranná věž a dnes nabízí nádherný výhled na moře. Také můžete navštívit mauzoleum Habib Bourguiba, zakladatele moderního Tuniska. Pokud máte rádi zážitky spojené s vodou, vydejte se na výlet lodí na přilehlý ostrov Kuriat. Pro milovníky golfového sportu je tu připraven Golf Flamingo s krásnými výhledy na moře. Po náročném dni můžete relaxovat na pláži nebo si užít pestré gastronomické speciality v hotelových restauracích díky programu ultra all inclusive. Nezapomeňte si přibalit plavky, masku a šnorchl, abyste si mohli vychutnat i úžasný svět podmořské fauny a flory.

dovolená Tunisko
dovolená Monastir

Levná dovolená Tunisko, Monastir

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

13.8.2023 – 19.8.2023

13690 Kč

Hotel Monarque Club Rivage, Tunisko, Monastir

4* Ubytování:
Monarque Club Rivage
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Monarque Club Rivage
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Monastir na 7 dní v termínu 13.8.2023 – 19.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Monarque Club Rivage včetně programu all inclusive za 13690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz