ŠpanělskoMallorcaLast minute dovolená na Mallorce s výhledem na moře a slevou 34%...

Last minute dovolená na Mallorce s výhledem na moře a slevou 34% za 11490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám skvělý tip na levnou dovolenou na Mallorce. Máte jedinečnou příležitost strávit 8 dní na tomto španělském ostrově plném krásných pláží, malebných vesnic a fascinující kultury. Cestovní kancelář Čedok vám právě teď nabízí last minute dovolenou na Mallorce v termínu od 25. června do 2. července 2023 za skvělou cenu 11490 Kč. Ubytování bude zajištěno ve 3* hotelu Bellevue Belsana, který se nachází ve fantastické lokalitě s panoramatickým výhledem na moře. Hotel vás okouzlí klidnou a přátelskou atmosférou, která vám zaručí skvělý odpočinek. Pro rodiny s dětmi je navíc připraven animační program.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ještě jedna skvělé zpráva: tato dovolená je nyní nabízena s parádní slevou 34%! Můžete si tak užít relaxaci a zábavu na Mallorce za tuto výhodnou cenu 11490 Kč. Neodkládejte své rozhodnutí a využijte skvělé příležitosti. Zarezervujte si tuto dovolenou prostřednictvím cestovní agentury Invia.cz a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na krásném ostrově Mallorca.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

25.6.2023 – 2.7.2023

11490 Kč

obrazek 93

3* Ubytování:
Bellevue Belsana – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Bellevue Belsana
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 25.6.2023 – 2.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Bellevue Belsana a stavováním formou polopenze za 11490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz