ŠpanělskoMallorcaLast minute dovolená na Mallorce s výhledem na moře za neuvěřitelných 11990...

Last minute dovolená na Mallorce s výhledem na moře za neuvěřitelných 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máte rádi Španělsko? Pokud ano, máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené na Mallorce. Konkrétně se jedná o pobyt na 8 dní v termínu od 21.5.2023 do 28.5.2023 ve 3* hotelu Cook’s Club Calvia Beach, který je nově zrenovovaný a nabízí krásné výhledy na moře a okolní krajinu.

Hotel se nachází na mírném kopci poblíž centra rušnějšího střediska Palmanova a nedaleko střediska Magaluf. Od hlavního města Palma a letiště je vzdálen cca 15 km. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka, což zajišťuje snadnou dostupnost k dalším atrakcím a plážím. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená jen 400 metrů od hotelu. Za poplatek (cca 12EUR/za set) si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Cook’s Club Calvia Beach byl nedávno kompletně zrenovován a nabízí vstupní elegantní halu s 24 hodinovou recepcí, lobby bar, snack bar a hlavní restauraci. V areálu je venkovní bazén a terasa na opalování, kde si můžete zdarma vypůjčit lehátka a slunečníky. Ručníky k bazénu si můžete také zapůjčit, ale za vratný deposit. Recepce hotelu zajišťuje pronájem aut, směnárnu a úschovnu zavazadel.

Hotel Cook’s Club Calvia Beach je ideální pro všechny, kteří hledají relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí, ale zároveň si chtějí užít krásné výhledy na moře a okolí. Nabídka last minute dovolené na Mallorce s ubytováním ve 3* hotelu Cook’s Club Calvia Beach včetně snídaně za 11990 Kč je příležitost, kterou byste neměli nechat ujít.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

21.5.2023 – 28.5.2023

11990 Kč

obrazek 15

3* Ubytování:
Cook’s Club Calvia Beach

Cook’s Club Calvia Beach
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 21.5.2023 – 28.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Cook’s Club Calvia Beach včetně snídaně za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz