BulharskoLast minute dovolená na Slunečném Pobřeží v Bulharsku: 8 dní ve 4*...

Last minute dovolená na Slunečném Pobřeží v Bulharsku: 8 dní ve 4* hotelu Yavor Palace s all inclusive za 15000 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte, kde strávíte poslední prázdninový týden? Co takhle vyrazit na last minute dovolenou na Slunečné Pobřeží do Bulharska? Termín 24.8.2023 – 31.8.2023 nabízí ideální příležitost pro osm dní odpočinku a zážitků na černomořském pobřeží. Hotel Yavor Palace, který disponuje čtyřhvězdičkovým ubytováním, se nachází v blízkosti centra letoviska jen kousek od pláž. Celý pobyt je zahrnut v ceně 15000 Kč včetně letecké dopravy z Prahy a all-inclusive programu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Slunečné Pobřeží leží na východním pobřeží Bulharska a patří k oblíbeným letním destinacím pro turisty z celé Evropy. Jeho návštěvníci mohou očekávat nejen příjemné středomořské podnebí a krásné písečné pláže, ale také bohaté možnosti vodních sportů a různorodé zážitky pro rodiny s dětmi. Kromě nádherného moře můžete navštívit historické památky, jako je Nesebar s mnoha starověkými budovami zapsanými na seznamu UNESCO. Oblast je také známá svou bohatou kuchyní, a tak můžete ochutnat tradiční bulharská jídla a vína. Last minute dovolená na Slunečném Pobřeží je ideální volbou pro ty, kdo hledají skvělé letní dobrodružství a zároveň si chtějí užít pohodlí 4* hotelu Yavor Palace s programem all inclusive.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

24.8.2023 – 31.8.2023

15000 Kč

Levný zájezd, Yavor Palace
Bulharsko, Slunečné Pobřeží

4* Ubytování:
Yavor Palace – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Yavor Palace
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 24.8.2023 – 31.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Yavor Palace a programem all inclusive za 15000 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz