EgyptLast minute dovolená v Egyptě: 4* Palm Beach Resort v Hurghadě s...

Last minute dovolená v Egyptě: 4* Palm Beach Resort v Hurghadě s 60% slevou a odletem za 2 dny!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte rychlé a cenově dostupné řešení pro vaši dovolenou, měli byste zvážit last minute zájezd do Egypta do letoviska Hurghada. Termín 23.3.2023 – 30.3.2023 vám nabízí 8 dní pobytu ve 4* hotelu Palm Beach Resort s programem all inclusive za pouhých 9990 Kč. Sleva 60% z původní ceny vás jistě zaujme. Letecké spojení z Prahy je zajištěno a odlet je již za dva dny.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází přímo u písečné pláže, kde jsou k dispozici lehátka a osušky zdarma. Pláž má však strmější vstup do moře. K dispozici je také venkovní bazén pro dospělé a děti, bazén s tobogánem a skluzavkou, WiFi v lobby zdarma, několik barů a obchod se suvenýry. SPA centrum nabízí příjemné procedury a zábavu pro děti i dospělé zajistí animační program. Zkrátka, Palm Beach Resort v Hurghadě je skvělou volbou pro vaši last minute dovolenou.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

23.3.2023 – 30.3.2023

9990 Kč

obrazek 35

4* Ubytování:
Palm Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Palm Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 23.3.2023 – 30.3.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Palm Beach Resort a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz