EgyptHurghadaLast minute dovolená v Egyptě: Hurghada na 7 dní do 4* hotelu...

Last minute dovolená v Egyptě: Hurghada na 7 dní do 4* hotelu s all inclusive za 8990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte jedinečnou příležitost a vydejte se na last minute dovolenou do Egypta. Termín zájezdu je 12. – 18.11.2023 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Amwaj Beach Club Abu Soma s programem all inclusive. Cena včetně letecké dopravy z Prahy činí atraktivních 8990 Kč. Celý zájezd je organizován renomovanou cestovní kanceláří Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egypt je zemí bohatou na historii a kulturu. Během pobytu v Hurghadě můžete navštívit historické památky jako chrám Karnak nebo slavné pyramidy. Pokud máte rádi dobrodružství, nezapomeňte se vydat na výlet do pouště a zažít nádherný západ slunce nad dunami. Podmořský svět Rudého moře je také jedinečný, a proto byste neměli minout možnost vyzkoušet šnorchlování nebo potápění. V Hurghadě se nachází mnoho obchodů a trhů, kde si můžete zakoupit suvenýry a ochutnat místní kulinářské speciality. Hurghada nabízí nespočet možností, jak si užít skvělou dovolenou plnou zážitků!

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

12.11.2023 – 18.11.2023

8990 Kč

Levná dovolená v hotelu Amwaj Beach Club Abu Soma - Egypt, Hurghada, Soma Bay

4* Ubytování:
Amwaj Beach Club Abu Soma – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Amwaj Beach Club Abu Soma
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 7 dní v termínu 12.11.2023 – 18.11.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Amwaj Beach Club Abu Soma a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz