Srí LankaLast minute Srí Lanka: Luxusní dovolená v 5* hotelu za 21990 Kč!...

Last minute Srí Lanka: Luxusní dovolená v 5* hotelu za 21990 Kč! Letecky z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Za parádní cenu 21990 Kč se můžete vydat koncem října na levnou dovolenou na Srí Lanku. Konkrétně se jedná o last minute zájezd na 9 dní v termínu 24.10.2023 – 1.11.2023. Ubytování bude zajištěno v luxusním 5* hotelu Jetwing Jie Jie Beach, a to včetně programu all inclusive. Letecká doprava je zajištěna z Prahy. Tento lákavý zájezd se nyní prodává se slevou 36% a pořádá ho renomovaná cestovní kancelář Čedok. Hotel leží v jihozápadní části Srí Lanky a přímo u něj se rozkládá písečná veřejná pláž Panadura s pozvolným vstupem do moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Západní provincie Srí Lanky skýtá mnoho zajímavých míst k návštěvě. Jedním z nich je město Colombo, které je hlavním městem země a nabízí bohatou kulturní a historickou atmosféru. V blízkosti hotelu Jetwing Jie Jie Beach se nachází také řada chráněných přírodních rezervací, jako je Bentota Bird Sanctuary, ideální místo pro pozorování ptáků. Výlety lodí po místních řekách jsou oblíbeným způsobem zkoumání okolní krajiny. Srí Lanka je rovněž známá svými tradičními trhy a obchody, kde si můžete zakoupit suvenýry a ochutnat zdejší kuchyni. Díky pestré nabídce aktivit a krásné přírodě je Západní provincie Srí Lanky atraktivní destinací pro cestovatele, kteří hledají aktivní dovolenou plnou dobrodružství.

dovolená Srí Lanka
dovolená Západní provincie

Levná dovolená Srí Lanka, Západní provincie

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

24.10.2023 – 1.11.2023

21990 Kč

Levný zájezd do hotelu Jetwing Jie Jie Beach - Srí Lanka, Západní provincie, Panadura

5* Ubytování:
Jetwing Jie Jie Beach – ukázat na mapě

Jetwing Jie Jie Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Srí Lanka, Západní provincie na 9 dní v termínu 24.10.2023 – 1.11.2023 s ubytováním v 5* hotelu Jetwing Jie Jie Beach a programem all inclusive za 21990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka


— last minute dovolená Srí Lanka, Západní provincie — | další nabídky od Invia.cz