ŘeckoKrétaLevná dovolená na Krétě přímo u pláže: 8 dní v hotelu Maravel...

Levná dovolená na Krétě přímo u pláže: 8 dní v hotelu Maravel Land s polopenzí za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levná dovolená přímo u pláže na Krétě za skvělou cenu 10990 Kč? Ano, je to možné! Pokud si potrpíte na klidné prostředí a chcete si užít jarní atmosféru bez přemíry turistů, můžeme vám nabídnout last minute dovolenou na Krétě v hotelu Maravel Land. Hotel prošel rekonstrukcí v roce 2015 a nabízí komfortní ubytování ve 3* kategorii se snídaní a večeří formou polopenze. K dispozici jsou také lehátka a slunečníky na široké pláži přímo u hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V blízkosti hotelu se nacházejí obchůdky, taverny a bary a městečko Rethymno je vzdálené pouhých 6 km. Autobusová zastávka je přímo u hotelu a letiště Heraklion je vzdálené cca 75 km. Na pláži se můžete těšit na pozvolný vstup do moře a dokonce i na bar a sprchy. Doporučujeme si s sebou vzít obuv do vody, abyste si mohli naplno užít pobytu u moře. Tato nabídka je ideální pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou s dokonalým odpočinkem.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

22.5.2023 – 29.5.2023

10990 Kč

obrazek 24

3* Ubytování:
Maravel Land – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Maravel Land
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 22.5.2023 – 29.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Maravel Land a stavováním formou polopenze za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz