BulharskoTýdenní dovolená na Slunečném Pobřeží v Bulharsku s letenkami z Prahy a...

Týdenní dovolená na Slunečném Pobřeží v Bulharsku s letenkami z Prahy a snídaní od 10372 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si v termínu 14.6.2023 – 21.6.2023 na levnou týdenní dovolenou do Bulharska a užijte si slunce, moře a spoustu zábavy na Slunečném Pobřeží. Za pouhých 10372 Kč si můžete zarezervovat pobyt v moderních 3* Apartmánech Darius včetně snídaně a letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Apartmány Darius nabízí kromě pohodlného ubytování také vynikající stravování v hotelové restauraci a příjemné posezení v hotelových barech. K dispozici je venkovní bazén o rozloze 1000 m2 s aquaparkem a nevyhřívanou vodou. Pro relaxaci a odpočinek můžete využít nabízené služby, jako jsou masáže, sauna a prádelna.

Hotelová recepce má trezor pro vaše cennosti a hotel je přístupný i pro osoby se zdravotním postižením. Bezdrátové připojení k internetu je dostupné jak v hotelové vstupní hale, tak i na pokojích, takže můžete být stále v kontaktu s domovem. Neváhejte a zarezervujte si tuto výhodnou dovolenou, která nabízí perfektní kombinaci zábavy, odpočinku a komfortu.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená v Bulharsku

letecky z Prahy na 8 dní

14.6.2023 – 21.6.2023

10372 Kč

obrazek 23

3* Ubytování:
Apartmány Darius – ukázat na mapě

Apartmány Darius
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový

Tato nabídka (dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 14.6.2023 – 21.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Apartmány Darius včetně snídaně za 10372 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz