MadeiraLevná dovolená na Madeiře - 9 dní s polopenzí jen za 13990...

Levná dovolená na Madeiře – 9 dní s polopenzí jen za 13990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená na Madeiře se slevou 31 % nabízí ideální příležitost pro krátký únik do ráje. V termínu 24. 5. – 1. 6. 2024 můžete strávit 9 dní ve Funchalu s ubytováním ve 3* hotelu Dorisol Komplex a stravováním formou polopenze. Celková cena zájezdu činí 13990 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hlavní město Madeiry, Funchal, je skvělým místem kde můžete spatřit přírodní krásy a kulturní bohatství ostrova. Najdete tu botanickou zahradu Jardim Botânico, kde jsou k vidění rozmanité druhy rotlin. V historickém centrum města vás zase uchvátí katedrála Sé a tradiční trh Mercado dos Lavradores, na kterém můžete ochutnat i místní speciality. Pro milovníky vína bude nezbytnou zastávkou vinice Blandy’s Wine Lodge, kde se dozvíte něco o výrobě slavného madeirského vína. Těm, kdo hledají dobrodružství, doporučujeme výlet na Pico do Arieiro, jeden z nejvyšších vrcholů ostrova, nebo procházku po levádách, tradičních zavlažovacích kanálech.

Levná dovolená v hotelu Dorisol Komplex - Madeira, Funchal

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira, Funchal na 9 dní v termínu 24.5.2024 – 1.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Dorisol Komplex a stavováním formou polopenze za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Madeiře
» Důležité kontakty na Madeiře
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Madeiře
» Fauna na Madeiře
» Flora na Madeiře
» Doprava na Madeiře
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Madeiře
» Madeira – last minute
» Madeira – first minute
» Hodnocení hotelů na Madeiře

— last minute dovolená Madeira, Funchal — | další nabídky od Invia.cz