ItálieSardinie / SardegnaLevná dovolená na Sardinii: 8 dní s all inclusive jen za 12490...

Levná dovolená na Sardinii: 8 dní s all inclusive jen za 12490 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Na portálu cestovní agentury Invia.cz se právě teď objevil skvělý zájezd na italskou Sardinii, kde můžete v termínu 2. – 9.6.2024 strávit 8 dní v hotelu Baja Bianca (Capo Coda Cavallo). Součástí zájezdu je stravování formou all inclusive a letecká doprava z Prahy. Cena činí 12490 Kč. Zájezd je prodáván se super slevou 46%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sardinie je druhým největším ostrovem ve Středozemním moři a najdete na ní krásné pláže, křišťálově čistou vodou a mnoho historických památek. Letovisko Capo Coda Cavallo, kde se nachází i hotel Baja Bianca, je malebný poloostrov s nádhernými výhledy a přírodními rezervacemi. Doporučujeme navštívit městečko San Teodoro, známé svými nočními trhy a živou atmosféru. Milovníci přírody by rozhodně neměli vynechat výlet do národního parku La Maddalena, který nabízí jedinečné možnosti pro potápění a šnorchlování. Sardinie je také rájem milovníků dobrého jídla a vína, proto nezapomeňte ochutnat místní speciality, jako je tradiční sýr pecorino sardo nebo červené víno Cannonau.

Levná dovolená v hotelu Baja Bianca (Capo Coda Cavallo) - Itálie, Sardinie

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna na 8 dní v termínu 2.6.2024 – 9.6.2024 s ubytováním v hotelu Baja Bianca (Capo Coda Cavallo) a programem all inclusive za 12490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Itálii
» Důležité kontakty v Itálii
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Itálii
» Fauna v Itálii
» Flora v Itálii
» Doprava v Itálii
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Itálii
» Itálie – last minute
» Itálie – first minute
» Hodnocení hotelů v Itálii

— last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna — | další nabídky od Invia.cz