BulharskoSozopolLevná dovolená u moře v Bulharsku: 8 dní ve 4* hotelu s...

Levná dovolená u moře v Bulharsku: 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 8690 Kč v Sozopoli!

Levná dovolená vyhledávač

Bulharsko je skvělá destinace pro levnou dovolenou u moře. Cestovní kancelář Čedok nabízí právě teď levný last minute pobyt v Sozopoli na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Blue Orange za skvělých 8690 Kč. Hotelový komplex se nachází v klidném zálivu Zlatá rybka, jen 50 metrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pro rodiny s dětmi je v hotelu připravená řada animací, které potěší nejen děti, ale i dospělé. Pro větší pohodlí můžete využít rodinné apartmány. Vybavení hotelu je kompletní a zahrnuje vstupní halu, recepci, hlavní restauraci, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, zahradu, parkoviště, WiFi zdarma ve veřejných prostorách a na pokojích, a lehátka a slunečníky u bazénu taktéž zdarma.

Historické město Sozopol se nachází přibližně 3 km od hotelu a nabízí mnoho možností k trávení volného času. V okolí je řada turistických atrakcí, autobusová zastávka je vzdálena pouhých 300 metrů od hotelu. Tak neváhejte a vyražte začátkem června do Bulharska. Tuto last minute dovolenou si nemůžete nechat ujít!

dovolená Bulharsko
dovolená Sozopol

Levná dovolená Bulharsko, Sozopol

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

8690 Kč

obrazek 91

4* Ubytování:
Blue Orange – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Blue Orange
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Sozopol na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Blue Orange a programem all inclusive za 8690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Sozopol — | další nabídky od Invia.cz