MaltaUžijte si 8 dní v luxusním 4* hotelu na Maltě s výhledem...

Užijte si 8 dní v luxusním 4* hotelu na Maltě s výhledem na okolní ostrovy za skvělou cenu!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete strávit dovolenou na krásném ostrově, Malta je skvělou volbou. V termínu 4.5.2023 – 11.5.2023 si můžete užít 8 dní v luxusním 4* hotelu Ramla Bay Resort v Mellieha za velmi přijatelnou cenu. Tento moderní hotel byl renovován v roce 2018 a nachází se přímo u menší pláže s výhledy na okolní ostrovy. Pokud hledáte klidnou lokalitu obklopenou přírodou a zároveň chcete mít k dispozici obchody, bary a restaurace, Mellieha je ideální místo pro vás. Autobusová zastávka je vzdálená pouhých 700 metrů od hotelu, takže se snadno dostanete do centra Melliehy i do hlavního města Valletta, které je vzdálené cca 30 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud jste milovníkem pláží, budete také spokojeni. Menší písčitá pláž se nachází přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Pokud si chcete užít širší písečnou pláž, která byla oceněna modrou vlajkou, můžete vyrazit na pláž Mellieha, která je vzdálená cca 5 km. Zde jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Pokud byste chtěli navštívit i okolní ostrovy, trajekty na ostrov Gozo vyplouvají z přístavu vzdáleného cca 1,5 kilometrů od hotelu. Malta a Mellieha je tedy perfektní kombinací krásné přírody, klidu, možností nákupů, výletů i pláží, a to vše za velmi přijatelnou cenu.

dovolená Malta
od Invia.cz

Levná dovolená Malta, Mellieha

letecky na 8 dní

4.5.2023 – 11.5.2023

14309 Kč

obrazek 92

4* Ubytování:
Ramla Bay Resort
hodnocení 3,7 z 5 – výborné

další termíny
Ramla Bay Resort

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Malta, Mellieha na 8 dní za 14309 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Malta, Mellieha, Ramla Bay Resort — | další nabídky od Dovolena.cz