TuniskoLevná dovolená v Hammametu: Ubytování ve 4* hotelu s all inclusive za...

Levná dovolená v Hammametu: Ubytování ve 4* hotelu s all inclusive za 8990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý tip na levnou dovolenou v tuniském letovisku Hammamet. Pokud toužíte po relaxaci na písčitých plážích, poznávání nových kultur a skvělém servisu, pak je tato nabídka pro vás jako stvořená. Last minute dovolená v Tunisku, konkrétně v letovisku Hammamet na 8 dní v termínu od 21.6.2023 do 28.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Le Hammamet, který nabízí širokou škálu služeb včetně programu all inclusive, je nyní k mání za příznivých 8990 Kč. Odlet je z Prahy a k dispozici jsou poslední volná místa.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Le Hammamet je příjemným komplexem, který se skládá z hlavní budovy a areálu bungalovů, a je obklopen krásnou zahradou. V blízkosti hotelu najdete také nákupní možnosti, kavárny a restaurace, takže budete mít zajištěno pohodlí a zábavu během celého pobytu. Díky programu all inclusive si budete moci vychutnat místní kulinářské speciality a neomezené občerstvení po celý den. Ať už se rozhodnete strávit čas na pláži, prozkoumávat okolí nebo relaxovat u bazénu, určitě si užijete bezstarostnou dovolenou plnou zážitků.

Pokud vás zaujala tato levná dovolená v tuniském letovisku Hammamet, neváhejte a využijte této skvělé nabídky. Vydejte se na dovolenou plnou slunce, relaxace a zábavy do malebného prostředí Tuniska.

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

21.6.2023 – 28.6.2023

8990 Kč

obrazek 101

4* Ubytování:
Le Hammamet – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Le Hammamet
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 8 dní v termínu 21.6.2023 – 28.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Le Hammamet a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz