EgyptExkluzivní dovolená v Hurghadě: Ubytování, pláže a zážitky za 8790 Kč (sleva...

Exkluzivní dovolená v Hurghadě: Ubytování, pláže a zážitky za 8790 Kč (sleva 56%)!

Levná dovolená vyhledávač

Egypt je oblíbenou destinací pro letní dovolenou u moře, a jedno z nejoblíbenějších letovisek v této oblasti je Hurghada. Hurghada se nachází na východním pobřeží Egypta u Rudého moře a nabízí nádherné pláže a křišťálově čisté vody, což z ní činí ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Pokud plánujete návštěvu Hurghady, můžete využít této nabídky last minute dovolené od cestovní kanceláře Blue Style. Zájezd na 8 dní v termínu 24.6.2023 – 1.7.2023 nabízí ubytování ve 4* hotelu King Tut Aqua Park Beach Resort, který se nachází přímo u menší pláže. Za velmi výhodnou cenu 8790 Kč získáte program all inclusive a leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel King Tut Aqua Park Beach Resort je vybavený vyhřívaným venkovním bazénem, dětským bazénem, dětským hřištěm a dokonce i mini zoologickou zahradou. To zaručuje, že si zde dospělí i děti najdou zábavu a relaxaci. Díky slevě 56% je tato nabídka velmi lákavá a umožňuje vám zažít skvělou dovolenou v jednom z nejatraktivnějších letovisek v Egyptě.

Hurghada je také ideálním místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Pod hladinou Rudého moře se skrývá úchvatný podvodní svět s pestrobarevnými korály a tropickými rybami. Existuje mnoho potápěčských center a škol, které nabízejí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče.

Takže pokud plánujete letní dovolenou u moře a hledáte atraktivní destinaci, měli byste zvážit návštěvu Hurghady v Egyptě. Pláže, krásný podvodní svět a široká škála zábavných aktivit vám zajistí nezapomenutelný pobyt.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

24.6.2023 – 1.7.2023

8790 Kč

obrazek 100

4* Ubytování:
King Tut Aqua Park Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

King Tut Aqua Park Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 24.6.2023 – 1.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu King Tut Aqua Park Beach Resort a programem all inclusive za 8790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz