TuniskoLevná dovolená v Tunisku za 9790 Kč: 8 dní all-inclusive ve 4*...

Levná dovolená v Tunisku za 9790 Kč: 8 dní all-inclusive ve 4* hotelu s bohatým sportovním a zábavním programem!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na levnou dovolenou do Tuniska, konkrétně do oblíbeného letoviska Hammamet. Máte možnost využít last minute nabídky na 8 dní v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President) a programem all inclusive za skvělých 9790 Kč. V ceně je zahrnuta letecká doprava z Prahy. Zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Style.

Proč právě sem? V Hammametu se rozhodně nebudete nudit. K dispozici jsou golfová hřiště, na kterých si můžete zahrát partii golfu, nebo sportovní vyžití, jako je tenis či vodní sporty. Tento resort také nabízí zábavu pro celou rodin.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President) se nachází v blízkosti centra Hammametu, cca 6 km daleko. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny najdete v okolí hotelu. Letiště Enfidha je vzdáleno cca 60 km. Písčitou pláž najdete cca 30 metrů od hotelu, ale cesta k ní vede přes místní komunikaci. Plážový vstup do moře je pozvolný, což oceníte zejména s dětmi. Na pláži najdete bar a WC a můžete si půjčit osušky za vratnou zálohu cca 10 TND.

Neváhejte a využijte této skvělé příležitosti k prožití levné dovolené v Tunisku. Rezervujte si své místo v hotelu Golden Tulip Hammamet President ještě dnes a užijte si fantastický pobyt v tomto krásném letovisku.

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

10.5.2023 – 17.5.2023

9790 Kč

obrazek 5

4* Ubytování:
Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President) – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 8 dní v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Golden Tulip Hammamet President (Ex. Cooee President) a programem all inclusive za 9790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz