ŘeckoZakynthosSkvělá last minute nabídka: 8 dní na Zakynthosu s programem all inclusive...

Skvělá last minute nabídka: 8 dní na Zakynthosu s programem all inclusive v hotelu Sunrise za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou nabídku last minute zájezdu do Řecka. Konkrétně se jedná o osmidení pobyt na ostrově Zakynthos v termínu od 6.6.2023 do 13.6.2023, který pořádá renomovaná cestovní kancelář Čedok. Za pouhých 10990 Kč se můžete ubytovat ve 3* hotelu Sunrise s programem all inclusive. Odlet je z Prahy. A to není všechno, protože tento zájezd je momentálně prodáván se slevou 40%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotelový komplex Sunrise se nachází cca 1 km od centra letoviska a je určen pouze pro dospělé. Hotelový autobus vás zdarma zaveze na písčitou pláž Tsilivi, která je vzdálena cca 1,2 km od hotelu. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky za poplatek cca 8 EUR/set. Nejbližší obchody a bary jsou vzdáleny cca 400 metrů. V hotelu se můžete těšit na bazén s lehátky a slunečníky zdarma, WiFi zdarma v celém areálu, vstupní halu, recepci, restauraci a bar. Pokud tedy toužíte po slunci, moři, relaxaci a kvalitním ubytování s programem all inclusive, tuto nabídku byste neměli přehlédnout.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

6.6.2023 – 13.6.2023

10990 Kč

obrazek 6

3* Ubytování:
Sunrise – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Sunrise
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 6.6.2023 – 13.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sunrise a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz