Tureckočervnová last minute dovolená v Turecku: 8 dní ve 3* hotelu v...

červnová last minute dovolená v Turecku: 8 dní ve 3* hotelu v Bodrumu s all inclusive za pouhých 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené v tureckém Bodrumu! Zahrnuje ubytování na 8 dní ve 3* hotelu The Hello (Ex. Seray) s programem all inclusive za pouhých 9990 Kč včetně letecké dopravy z Prahy. Hotel je situován jen 200 metrů od centra letoviska s množstvím restaurací, barů a obchodů, zatímco pláž je vzdálená pouhých 120 metrů. Vybavení hotelu zahrnuje 2 venkovní bazény, brouzdaliště, lehátka a osušky zdarma, vstupní halu, recepci, směnárnu, hlavní restauraci a bar. K dispozici je také Wi-Fi zdarma v celém areálu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pro ty, kteří chtějí být v blízkosti nočního života, ale zároveň se těší na klidnou plážovou atmosféru, je tento hotel ideální volbou. S vynikajícím výhledem na moře a snadným přístupem k mnoha atrakcím v okolí, může tato last minute dovolená nabídnout dokonalý kompromis pro ty, kteří hledají snadné a cenově dostupné řešení pro červnovou dovolenou v Turecku. S ubytováním v hotelu The Hello (Ex. Seray) si můžete být jisti, že vás bude čekat příjemný pobyt s dostatečným výběrem zařízení, který uspokojí všechny vaše potřeby a zájmy.

dovolená Turecko
dovolená Bodrum

Levná dovolená Turecko, Bodrum

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

8.6.2023 – 15.6.2023

9990 Kč

obrazek 7

3* Ubytování:
The Hello (Ex. Seray)

The Hello (Ex. Seray)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Bodrum na 8 dní v termínu 8.6.2023 – 15.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu The Hello (Ex. Seray) a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Bodrum — | další nabídky od Invia.cz