TuniskoLevná prázdninová dovolená v Tunisku: Týádenní pobyt s all inclusive jen za...

Levná prázdninová dovolená v Tunisku: Týádenní pobyt s all inclusive jen za 12990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Nabízíme vám levnou prázdninovou dovolenou v exotickém Tunisku, přesněji v oblíbeném letovisku Hammamet, kde si můžete v termínu  4. – 10.7.2024 užít odpočinek a zábavu ve 4* hotelu Nesrine, který je stylizován do půvabného maurského stylu a je obklopen tropickou zahradou s jedinečnou atmosféru. Hotel poskytuje ubytování s programem all inclusive. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena pouhých 350 metrů. Pro zábavu dětí i dospělých pořádá hotel různé animační programy. Tento dovolenkový balíček pořídíte právě teď za skvělou cenu 12990 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hammamet je známý svými písečnými plážemi, průzračným azurovým mořem a bohatou historií. Při jeho návštěvě nesmíte vynechat Staré Město (Medinu) s úzkými uličkami plnými obchodů, kde si můžete koupit tradiční tuniské výrobky a ručně vyráběné suvenýry. Doporučujeme i návštěvu pevnosti Kasbah, odkud je úchvatný výhled na celé město a moře. Pro milovníky kultury je tu vila George Sebastiana, nádherná rezidence obklopená rozlehlými zahradami, která slouží jako kulturní centrum a zázemí řady uměleckých výstav a koncertů. Pokud máte rádi golf, Hammamet disponuje několika světově proslulými golfovými hřišti. Nezapomeňte si také užít relaxaci v jednom z mnoha hammamů – tradičních arabských lázní, které jsou ideálním místem pro odpočinek těla i ducha. Hammamet je výborným výchozím bodem pro výlety do okolních míst, jako je například historické město Kairouan nebo antické ruiny Kartága.

Levná dovolená v hotelu  Nesrine - Tunisko, Hammamet

 

Tato nabídka (first minute dovolená Tunisko, Hammamet na 7 dní v termínu 4.7.2024 – 10.7.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Nesrine a programem all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— first minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz