TuniskoLevný zájezd do Tuniska: Last minute dovolená v Hammametu s all inclusive...

Levný zájezd do Tuniska: Last minute dovolená v Hammametu s all inclusive za 10427 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý last minute zájezd do Tuniska! Vydejte se už koncem tohoto týdne na levnou dovolenou do překrásného letoviska Hammamet, které se nachází na severovýchodním pobřeží Tuniska. Nabídka zahrnuje týdenní pobyt v termínu od 8.7.2023 do 15.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Le Zenith a programem all inclusive, a to za skvělou cenu 10426 Kč. Oldet je z Prahy!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hammamet je oblíbenou turistickou destinací, která láká návštěvníky svými krásnými plážemi, azurovým mořem a historickým dědictvím. Můžete si zde vychutnat slunečné dny na písečných plážích, prozkoumat malebné staré město s úzkými uličkami a bílými domky nebo se vydat na výlet do nedalekého přírodního parku Boukornine. Město Hammamet je také proslulé svými wellness centry, kde si můžete dopřát osvěžující masáže a lázně.

Hotel Le Zenith vás přivítá pohodlnými pokoji, bazénem, restauracemi a dalším vybavením. V rámci programu all inclusive budete mít přístup k výběru jídel a nápojů po celý den. Užijte si chvíle relaxace u bazénu nebo na pláži. Navštivte blízké golfové hřiště, kde si můžete vyzkoušet své golfové dovednosti. Tato nabídka je skvělou příležitostí užít si relaxaci, dobrodružství a exotiku za dostupnou cenu!

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

8.7.2023 – 15.7.2023

10426 Kč

Levná dovolená Le Zenith, Tunisko, Hammamet

3* Ubytování:
Le Zenith – ukázat na mapě
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Le Zenith
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 8 dní v termínu 8.7.2023 – 15.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Le Zenith a programem all inclusive za 10426 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz