ŘeckoKrétaLevný zájezd na Krétu: 8 dní u moře v letovisku Kavros s...

Levný zájezd na Krétu: 8 dní u moře v letovisku Kavros s all inclusive za 9690 Kč. Letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Už pozítří se můžete vydat letecky z Prahy na týdenní dovolenou na Krétu, konkrétně do letoviska Kavros na západním pobřeží ostrova. Tento zájezd se koná v termínu 17. – 24. září 2023 a nabízí ubytování ve 3* hotelu Yassou Kriti s programem all inclusive, to vše za 9690 Kč. Hotel se nachází přímo na pláži. V okolí najdete místní obchody, tavereny a restaurace. Pro milovníky přírody je v dosahu asi 7 km jezero Kournas, které rozhodně stojí za návštěvu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Na Krétě se můžete těšit na nádherné pláže, historické památky a malebné vesničky. Doporučujeme navštívit archeologické naleziště Knossos, které je považováno za centrum minojské civilizace. Také můžete prozkoumat starobylé město Chania s jeho malebným přístavem a úzkými uličkami plnými tradičních řeckých taveren. Kréta nabízí i krásnou přírodu, a proto doporučujeme výlet do soutěsky Samaria, která patří mezi nejdelší soutěsky v Evropě. Tento zájezd na Krétu slibuje skvělý mix relaxace na pláži a objevování bohaté historie a přírodních krás ostrova.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Kréta

letecky na 8 dní s all inclusive

17.9.2023 – 24.9.2023

9690 Kč

Levný zájezd do hotelu Yassou Kriti - Řecko, Ostrovy, Kréta, Kavros

3* Ubytování:
Yassou Kriti – ukázat na mapě
hodnocení 2,3 z 5

další termíny
Yassou Kriti

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Kréta na 8 dní s all inclusive za 9690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


17.9.2023 – 24.9.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 9690 CZK


— Řecko, Kréta, Yassou Kriti — | další nabídky od Dovolena.cz