Spojené arabské emirátyEmiráty, Ras Al Khaimah: Luxusní dovolená v 5* resortu s all inclusive...

Emiráty, Ras Al Khaimah: Luxusní dovolená v 5* resortu s all inclusive za 18690 Kč! Letecky z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Na konec září pro vás máme trochu exotiky. Spojené arabské emiráty, konkrétně Ras Al Khaimah, vás zvou na týdenní dovolenou od 22. září do 28. září 2023. Za 18690 Kč si můžete užít luxusního ubytování v 5* hotelu Al Hamra Village Golf & Beach Resort včetně programu all inclusive. Odlet je z Prahy. Tento elegantní resort v arabském stylu se nachází jen pár minut od pláže a sousedí s mistrovským 18jamkovým golfovým hřištěm Al Hamra Golf Course. S pouhými 219 pokoji nabízí Al Hamra Village klidné a útulné prostředí pro ty, kdo preferují menší hotely a zároveň chtějí využít všech výhod all inclusive služeb. Klienti mohou také využívat pláž a bar v sesterském hotelu Al Hamra Residence, který je vzdálen jen 5 minut chůze.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah je fascinujícím cílem pro dovolenou. Kromě relaxace na krásných plážích a golfu můžete navštívit historické památky, jako je Dhayah Fort, který nabízí impozantní výhled na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je tu národní park Jebel Jais, kde si můžete užít horskou turistiku a panoramatické výhledy. Můžete také navštívit místní trhy a ochutnat tradiční arabskou kuchyni. Ras Al Khaimah je ideálním místem kombinujícím relaxaci, dobrodružství a kulturu.

dovolená Spojené arabské emiráty
od Invia.cz

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

letecky na 7 dní s all inclusive

22.9.2023 – 28.9.2023

18690 Kč

evný zájezd do hotelu Al Hamra Village - Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

5* Ubytování:
Al Hamra Village Golf & Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3,9 z 5 – výborné

další termíny
Al Hamra Village Golf & Beach Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 7 dní s all inclusive za 18690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Al Hamra Village Golf & Beach Resort — | další nabídky od Dovolena.cz