Dovolená u mořeLuxusní dovolená na Turecké riviéře: 8 dní v 5* hotelu s ultra...

Luxusní dovolená na Turecké riviéře: 8 dní v 5* hotelu s ultra all inclusive za 17192 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Luxusní dovolená na Turecké riviéře za poloviční cenu? Zádný problém! Pokud toužíte po osmi dnech plných exotiky, pohody a luxusu, pak pro vás máme skvělou nabídku last minute zájezdu do Turecka. V termínu od 20.8.2023 do 27.8.2023 vás čeká nezapomenutelný pobyt na Turecké riviéře s ubytováním v luxusním 5* hotelu Özkaymak İncekum, a to včetně programu ultra all inclusive. Tato úžasná dovolená je právě teď dostupná za skvělou cenu 17192 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy. To vše díky slevě 50%, se kterou tento zájezd pořádá cestovní kancelář Coral Travel.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V Turecku na vás čeká nejen nádherná pobřežní krajina, ale také bohatá historie a fascinující kultura. Turecká riviéra je známá svými malebnými plážemi, azurovým mořem a dokonalým podnebím, které je ideální pro dovolenou a odpočinek. Luxusní hotel Özkaymak İncekum je vybaven veškerým komfortem, který si jen dokážete představit. Kromě krásných pokojů a výborných služeb si zde můžete užívat i bohatého ultra all inclusive menu, které vám nabídne tradiční turecká jídla i mezinárodní kuchyni. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků na Turecké riviéře s cestovní kanceláří Coral Travel a užijte si dokonalý relax a luxusní služby za bezkonkurenční cenu!

dovolená Turecko
dovolená Turecká riviéra

Levná dovolená Turecko, Turecká riviéra

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

20.8.2023 – 27.8.2023

17192 Kč

Luxusní dovolená Özkaymak İncekum, Turecko, Alanya, Avsallar

5* Ubytování:
Özkaymak İncekum – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Özkaymak İncekum
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra na 8 dní v termínu 20.8.2023 – 27.8.2023 s ubytováním v 5* hotelu Özkaymak İncekum včetně programu all inclusive za 17192 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra — | další nabídky od Invia.cz