Dovolená u mořeLuxusní last minute dovolená na Turecké riviéře: 8 dní v 5* hotelu...

Luxusní last minute dovolená na Turecké riviéře: 8 dní v 5* hotelu s all inclusive za 13595 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud vás láká levná dovolená na tureckých plážích, máme pro vás skvělou nabídku. Last minute zájezd na Tureckou riviéru v termínu 14.7.2023 – 21.7.2023. Dovolená je s ubytováním v luxusním 5* hotelu Özkaymak İncekum a programem ultra all inclusive. A to všechno za úžasnou cenu 13595 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Özkaymak İncekum se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Turecké riviéry, a to přímo u nádherné pláže s jemným pískem. Během pobytu budete mít k dispozici veškeré komfortní služby, které byste od 5* hotelu očekávali. Hotelový personál se o vás postará a vy si můžete užívat bezstarostnou dovolenou. Díky programu ultra all inclusive budete mít přístup ke všem jídlům a nápojům v hotelových restauracích a barech.

Turecká riviéra je oblíbenou destinací pro letní dovolenou díky svému příjemnému středomořskému klimatu, malebným plážím a bohatému kulturnímu dědictví. Během svého pobytu můžete navštívit historické památky, jako je starověké město Side, projít se po nákupních ulicích Antalye nebo si dopřát relaxaci v jednom z místních wellness center. Turecko je také známé svou vynikající kuchyní, proto nezapomeňte ochutnat tradiční turecká jídla a dezerty.

Turecká riviéra nabízí vše, co si můžete přát pro dokonalou letní dovolenou. Pokud vás tato nabídka oslovila, neváhejte a rezervujte si svůj last minute zájezd do Turecka ještě dnes!

dovolená Turecko
dovolená Turecká riviéra

Levná dovolená Turecko, Turecká riviéra

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

14.7.2023 – 21.7.2023

13595 Kč

obrazek

5* Ubytování:
Özkaymak İncekum – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Özkaymak İncekum
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra na 8 dní v termínu 14.7.2023 – 21.7.2023 s ubytováním v 5* hotelu Özkaymak İncekum včetně programu all inclusive za 13595 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Turecká riviéra — | další nabídky od Invia.cz