EgyptLuxusní last minute dovolená v Egyptě za 14090 Kč - letecky z...

Luxusní last minute dovolená v Egyptě za 14090 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Nabízíme vám last minute dovolenou v turisty oblíbeném Egyptě, konkrétně v letovisku Marsa Alam. Tento týdenní zájezd se koná v termínu 10.- 16.5.2024 a jeho součástí je ubytování v luxusním 5* hotelu Pickalbatros Vita Resort Portofino s programem all inclusive a vstřícným personálem. Hotel nabízí vynikající zázemí jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry. Můžete tu využít bazén a skluzavky nebo si užít šnorchlování na přilehlém útesu. Cena zájezdu činí na 14090 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egyptské letovisko Marsa Alam ocení především milovníci mořského života a potápění. Jednou z největších atrakcí je korálový útes Elphinstone Reef, kde je možné na vlastní oči spatřit širokou škálu mořských živočichů, včetně rejnoků nebo žraloků. Výlet si můžete udělat i do Národního parku Wadi El Gemal nebo do přístavu Port Ghalib, kde můžete nakupovat v obchodech s lokálními výrobky a ochutnat místní kuchyni v některé z mnoha restaurací.

Levný zájezd do 5* hotelu Pickalbatros Vita Resort Portofino - Egypt, Marsa Alam

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 7 dní v termínu 10.5.2024 – 16.5.2024 s ubytováním v 5* hotelu Pickalbatros Vita Resort Portofino a programem all inclusive za 14090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz