Dovolená v ExoticeMauricius na 7 dní za 29279 Kč - letecky z Prahy

Mauricius na 7 dní za 29279 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Na začátku příštího roku se můžete vydat na levnou exotickou dovolenou na ostrov Mauricius. Zájezd se koná v termínu 28.1 – 3.2.2025 a zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Manisa v oblíbeném letovisku Flic en Flac. V ceně 29279 Kč je zahrnuto ubytování včetně stravování formou snídaně a letecká doprava z Prahy. Hotel Manisa nabízí pohodlné ubytování s bazénem a je ideálním místem pro relaxaci i objevování krás okolí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Flic en Flac se nachází se na západním pobřeží Mauricia a najdete tu dlouhé bílé pláže a průzračné moře. Milovníci vodních sportů se tu mohou potápět, šnorchlovat nebo se věnovat windsurfingu. V blízkosti se nachází přírodní rezervace Casela Nature Park, kde je k vidění rozmanitá flóra a fauna.  Nedaleko je také golfové hřiště Tamarina Golf Club. Pro ty, kteří mají rádi noční život, nabízí Flic en Flac několik barů a klubů. Doporučujeme také výlet do hlavního města Port Louis, kde můžete navštívit trhy a historické památky, jako je pevnost Adelaide.

Levná dovolená v hotelu Manisa - Mauricius, Flic en Flac

Tato nabídka (dovolená Mauricius, Flic en Flac na 7 dní v termínu 28.1.2025 – 3.2.2025 s ubytováním ve 3* hotelu Manisa včetně snídaně za 29279 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Mauricius
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Mauriciu
» Důležité kontakty na Mauriciu
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Mauriciu
» Fauna na Mauriciu
» Flora na Mauriciu
» Doprava na Mauriciu
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Mauriciu
» Mauricius – last minute
» Mauricius – first minute
» Hodnocení hotelů na Mauriciu

— dovolená Mauricius, Flic en Flac — | další nabídky od Invia.cz