ŘeckoThassosNeuvěřitelná last minute nabídka: 8 dní na Thassosu s all inclusive jen...

Neuvěřitelná last minute nabídka: 8 dní na Thassosu s all inclusive jen za 9990 Kč! Letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Čedok vás zve na konci května na levnou dovolenou do Řecka na ostrov Thassos. Pro termín 23. – 30. května 2024 je právě teď na portálu cestovní agentury Invia.cz za skvělou cenu 9990 Kč k dispozici týdenní pobyt s ubytováním ve 3* hotelu Aeria, který se pyšní výjimečnou polohou uprostřed olivových hájů s dechberoucím výhledem na hory. Kromě krásného přírodního prostředí se hotel nachází pouhých 200 metrů od písečno-kamenité pláže a je tak ideální pro relaxaci u moře. Nabídka zahrnuje program all inclusive a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Thassos je kvůli své bohaté zeleni a křišťálově čistému moři často označován jako jako Smaragdový ostrov. Turisté zde najdou mnoho možností, jak si dovolenou užít naplno. Kromě relaxace na plážích jako je například Golden Beach nebo Paradise Beach můžete prozkoumat starověké ruiny v malé vesničce Alyki nebo antické divadlo v hlavním a největším městě ostrova – Limenasu. Přírodní krásy, jako je mramorový lom nebo vodopád Maries, jsou pak jako stvořené pro milovníky přírody a fotografování. Aktivnější návštěvníci si zase mohou vybrat z pestré nabídky vodních sportů nebo se vydat na pěší túry do horských oblastí ostrova. S výběrem lokálních tavern, které nabízejí čerstvé mořské plody a tradiční řeckou kuchyni, je Thassos ideálním místem pro každého, kdo hledá autentický zážitek z dovolené.

Levná dovolená v hotelu Aeria - Řecko, Thassos, Astrida

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Thassos na 8 dní v termínu 23.5.2024 – 30.5.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Aeria a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Thassos — | další nabídky od Invia.cz