Kapverdské ostrovySuper levná dovolená na Kapverdách - 9 dní na ostrově Sal s...

Super levná dovolená na Kapverdách – 9 dní na ostrově Sal s plnou penzí jen za 13990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra se můžete vydat přímým letem z Prahy na levnou dovolenou na Kapverdské ostrovy. Za skvělou cenu 13990 Kč vás čeká týdenní pobyt na ostrově Sal s ubytováním ve 3* hotelu Sobrado a stravováním formou plné penze. Dovolenou porádá cestovní kancelář Blue Style. Zájezd se koná v termínu 11. – 19.4.2024 a nabízí ideální příležitost pro všechny, kdo chtějí prožít nezapomenutelné chvíle na jednom z nejkrásnějších ostrovů Kapverd.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Sal je skvělou destinací pro milovníky pláží, surfování a potápění. Díky své poloze uprostřed Atlantického oceánu patří k nejlepším místům pro vodní sporty na světě. Kromě nich nabízí ostrov Sal i možnost návštěvy městečka Santa Maria s jeho živými trhy, barevnými uličkami a přátelskou atmosférou, nebo výletu ke slanému jezeru v kráteru Pedra de Lume, který je pozůstatkem vyhaslého vulkánu. Je to jedno z mála míst na světě, kde můžete plavat ve vodě, která je hustší než ta v Mrtvém moři. Pro milovníky historie bude zajímavou zastávkou ostrov Salinas, kde se dozví něco o historii solné těžby na Kapverdách. Tato kombinace přírodních krás, bohaté historie a kultury činí z tohoto kapverdského ostrova ideální místo pro levnou dovolenou, na které si každý najde něco.

Levná dovolená v hotelu Sobrado - Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal, Santa Maria

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 9 dní v termínu 11.4.2024 – 19.4.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Sobrado a stavováním formou plné penze za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Kapverdských ostrovech
» Důležité kontakty na Kapverdských ostrovech
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Kapverdských ostrovech
» Fauna na Kapverdských ostrovech
» Flora na Kapverdských ostrovech
» Doprava na Kapverdských ostrovech
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Kapverdských ostrovech
» Kapverdské ostrovy – last minute
» Kapverdské ostrovy – first minute
» Hodnocení hotelů na Kapverdských ostrovech

— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz