ŘeckoKrétaJarní Kréta s polopenzí. Týdenní zájezd z Prahy za pouhých 10490 Kč!

Jarní Kréta s polopenzí. Týdenní zájezd z Prahy za pouhých 10490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Láká vás dovolená v Řecku? Pokud ano, pak pro vás máme na konec května skvělou nabídku od cestovní kanceláře Blue Style, se kterou můžete v termínu 20. – 27.5.2024 vyrazit na levnou dovolenou na ostrov Kréta. Tento týdenní zájezd vás zavede do útulného 3* hotelu Triton, který se pyšní vynikajícím servisem a pohodlným ubytováním. Součástí balíčku je stravování formou polopenze. Odlet je z Prahy a cena činí skvělých 10490 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kréta je největším řeckým ostrovem a turistům nabízí mnoho aktivit a zajímavostí. Historické památky jako je například palác Knóssos – legendární domov minotaura nebo malebná Benátská pevnost v Réthymnu, vás ohromí svou historií a krásou. Milovníci přírody ocení návštěvu soutěsky Samaria nebo pláže ostrova Elafonisi s jemným růžovým pískem. Kréta je také domovem vynikající kuchyně proslulé čerstvými lokálními ingrediencemi, jako je olivový olej, sýr feta a mořské plody. Při návštěvě Kréty tak nezapomeňte ochutnat tradiční řecké mezze, raki nebo místní vína. Ať už hledáte odpočinek na pláži, objevování bohaté kultury nebo ochutnávku místní kuchyně, Kréta vám nabízí nezapomenutelnou dovolenou.

Levná dovolená ve 3* hotelu Triton - Řecko, Kréta, Malia

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 20.5.2024 – 27.5.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Triton a stavováním formou polopenze za 10490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz