EgyptNeuvěřitelně levná last minute nabídka! Dovolená v Hurghadě za méně než 6000...

Neuvěřitelně levná last minute nabídka! Dovolená v Hurghadě za méně než 6000 Kč! Odlet z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Tato nabídka je jen pro ty nejrychlejší! Pokud se dokážete pohotově sbalit, můžete už po půlnoci vyrazit letecky z Prahy na levnou dovolenou do Egypta. V nabídce cestovní agentury Invia.cz je totiž právě teď za bezkonkurenční cenu 5849 Kč k dispozici ultra last minute zájezd do oblíbeného letoviska Hurghada, který zahrnuje pobyt ve 3* hotelu Empire Hotel Aqua Park se stravováním formou all inclusive. Zájezd je naplánován na 8 dní od 4. do 11.4.2024 a vy si díky němu můžete užít nezapomenutelnou dovolenou za parádní cenu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je vyhledávaným cílem všech milovníků slunce, moře a potápění. Tento egyptský klenot nabízí nádherné pláže, křišťálově čistou vodu a bohatý podmořský svět ideální pro šnorchlování a potápění. Nedaleko hotelu se nachází mnoho trhů, obchodů a restaurací, kde můžete ochutnat místní kuchyni a zakoupit suvenýry. Hurghada je také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí, například na ostrov Giftun nebo k objevování historických památek ve starověkém Luxoru.

Levná dovolená v hotelu Empire Hotel Aqua Park - Egypt, Hurghada, Hurghada - Dahar

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 4.4.2024 – 11.4.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Empire Hotel Aqua Park a programem all inclusive za 5849 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz