TuniskoObjevte kouzlo Hammametu: Last minute dovolená za 7990 Kč!

Objevte kouzlo Hammametu: Last minute dovolená za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra se můžete vydat s cestovní kanceláří Blue Style na levnou dovolenou do Tuniska. V termínu od 25.6.2023 do 3.7.2023 je k dispozici last minute dovolená v tuniském letovisku Hammamet. Zájezd zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Les Colombes a program all inclusive za atraktivní cenu 7990 Kč. Odlet je zajištěn z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hammamet se nachází na východním pobřeží Tuniska a je oblíbeným turistickým cílem díky svému krásnému písečnému pobřeží a azurově modrému Středozemnímu moři. Město je známé svými tradičními bílými domky, úzkými uličkami a malebnými tržišti. Turisté si mohou užít procházku starým městem, navštívit místní mešity a objevovat fascinující tuniskou kulturu.

Hammamet láká návštěvníky i svými rozlehlými plážemi a příjemně teplou vodou. Milovníci vodních sportů si zde mohou vyzkoušet potápění, šnorchlování nebo se projet na vodním skútru. Pro golfové nadšence jsou zase k dispozici kvalitní golfová hřiště.

Pokud se rozhodnete pro levnou dovolenou v Hammametu, můžete si vychutnat bohatou tuniskou gastronomii. Místní restaurace a kavárny nabízejí tradiční pokrmy, jako je například kuskus nebo tajín. Lahodné mořské plody a tradiční tuniské sladkosti jsou rovněž neodolatelné. Město je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí, například do města Nabeul, které je známé svou keramikou a tradičními trhy.

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

25.6.2023 – 3.7.2023

7990 Kč

obrazek 141

3* Ubytování:
Les Colombes – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Les Colombes
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 9 dní v termínu 25.6.2023 – 3.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Les Colombes a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz