TureckoObjevte krásy Alanye v Turecku: Last minute dovolená s all inclusive za...

Objevte krásy Alanye v Turecku: Last minute dovolená s all inclusive za 10090 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se už zítra na levnou last minute dovolenou do Turecka! Alanya, oblíbená lokalita pro letní dovolenou, vám nabízí nezapomenutelný pobyt plný prázdninové atmosféry. Od 14.7.2023 do 20.7.2023 si můžete užívat týdenní pobyt ve 3* hotelu Cimen za neuvěřitelnou cenu 10090 Kč. Stravování je zajištěno formou polopenze, odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Turecko je zemí bohatou na historii s překrásnými přírodními scenériemi. Alanya, ležící na pobřeží Středozemního moře, vás okouzlí svými krásnými plážemi a azurově modrou vodou. Můžete navštívit historickou pevnost s úchvatným výhledem na okolní krajinu nebo se procházet úzkými uličkami města plnými tradičních obchodů a restaurací. Pro milovníky vodních radovánek je tu také dostatek nabídek na vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování nebo plachtění na jachtě. Pobyt v Alanyi je skvělou příležitostí pro dovolenou plnou relaxace, zábavy a poznávání nových kultur.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s polopenzí

14.7.2023 – 20.7.2023

10090 Kč

Last minute Cimen, Turecko, Alanya

3* Ubytování:
Cimen – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Cimen
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 7 dní v termínu 14.7.2023 – 20.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Cimen a stavováním formou polopenze za 10090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz